• Türk Bayrağı ile halay çektiler…

  Bu fotoğraf karesi Didim’de açılışını Özlem Çerçioğlu’nun yaptığı CHP’nin seçim ofisi etkinliğinde objektiflere yansıdı…

  10:45:38 | 2019-02-10

   

  http://yavuzlarmylife.com

   

  Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu geçtiğimiz günlerde Didim’de CHP’nin seçim ofisini açtı. Aydın Milletvekillerinden hiç biri bu açılışa katılmadı. Çerçioğlu, CHP’li Aday Ahmet Deniz Atabay ile birlikte seçim ofisinin açılışı gerçekleştirdi. Açılış, CHP’li üyelerin yanı sıra HDP’lilerin büyük katılımı ve halaylar çekilerek gerçekleşti.

  İşte bu resim de CHP’nin Didim seçim ofisinin açılışında çekildi.

  Elinde Türk Bayrağı ile halay çeken kişininin HDP’li olduğu Didim kamuoyunda biliniyor.

  Adı: Ali Coşkun… Görevi: Sosyal Güvenlik Uzmanı…

  Ali Coşkun, Özlem Çerçioğlu ve Ahmet Deniz Atabay’a yakınlığı ile biliniyor ve Özlem Çerçioğlu tarafından kendisine “Belediye Meclis Üyeliği sözü” verildiği dillendiriliyor.

  Didim’de meydana gelen ve Levent Bakay’ın ölümü ile sonuçlanan iş kazasının raporlarını Ali Coşkun’un hazırladığı iddia ediliyor.

  TÜRK BAYRAĞI KANUNU’na göre; (Kanun Numarası: 2893 Kabul Tarihi: 22/9/1983) Türk Bayrağı’nın ne şekilde kullanılacağı açıkca belirtilmesine rağmen HDP’li olduğu konuşulan Ali Coşkun’un Türk Bayrağı’nı bir mendil gibi kullanarak halay çekmesi tek kelime ile “TÜRK BAYRAĞI’NI AŞAĞILAMA VE SAYGISIZLIKTIR..”

  Açılışta bu duruma sessiz kalanlar da SAYGISIZLIĞIN ORTAKLARIDIR…

  Hiç kimse Türk Bayrağı’na “paçavra muamelesi” yapamaz..

  CHP’nin Aydın BŞB Adayı Özlem Çerçioğlu ve Didim Adayı Ahmet Deniz Atabay’ın gözleri önünde yaşanan bu olaya sessiz kalması ise HDP’liler ile dirsek temasında olduğunu apaçık kanıtlıyor.

  KONU İLE İLGİLİ AYDIN VALİLİĞİ VE DİDİM CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI'NI GÖREVE DAVET EDİYORUZ..

  ATABAY, AŞAĞIDAKİ FOTOĞRAFLARI SOSYAL MEDYA HESABINDA PAYLAŞTI..

  ATABAY, SEÇİM ÇALIŞMALARINDA ALİ COŞKUN'U BİR AN OLSUN YANINDAN AYIRMIYOR.. HDP'LİLER İLE AÇIK AÇIK, KOL KOLA SEÇİM ÇALIŞMASI YÜRÜTÜYOR.

  HDP desteği ile 31 Mart seçimine giden CHP'li Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, elinde Türk Bayrağı'nı mendil gibi sallayarak halay çeken HDP'lilerin bu fotoğralarını kendi sosyal medya hesabından paylaştı. Didim Cuhmuriyet Başsavcılığı'nı görev davet ediyoruz..