• Özakcan ile 5 yıl daha devam..

  AYMAS Oto Galericiler Sitesi Yönetiminin düzenlediği kahvaltıda galerici esnafı ile buluşan DP Adayı Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan için “5 yıl daha devam” kararı verildi.

  19:54:44 | 2019-03-03

  Demokrat Parti (DP) Adayı Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, AYMAS Oto Galericiler Sitesi yönetimi tarafından düzenlenen kahvaltıda esnafla bir araya geldi. Galerici esnafı, “Gönülden sevdiğimiz Başkanımız Özakcan ile bir 5 yıl daha hizmete devam” dedi.

  Kahvaltı sonrası konuşma yapan AYMAS Oto Galericiler Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yoğurtçu, “Mesut Abi Aymasa çok güzel yatırımlar yaptı. Ben burada yönetim kurulu ve buradaki esnaflarımız adına kendisine teşekkür ediyorum. Seçimlerden sonrada bu hizmetlerin devamının geleceğinden de eminim. 31 Mart akşamı sandıktan çıkması dileği ile başarılar diliyorum” dedi. Yoğurtçu konuşmasının ardından Başkan Özakcan’a günün anısı olarak kravat hediye etti.

  “HİZMET İÇİN VARIZ..”

  Kahvaltı sonrası bazı esnafların mesleki yeterlilik belgelerini takdim eden Başkan Özakcan, “Görev süremiz içerisinde AYMAS’da üzerimize düşen ne varsa yerine getirdik. Buradaki esnafımızın bir dediğini iki etmedik. Bu nedenle hem biz çok mutlu olduk hem de AYMAS sakinlerimiz ve yönetim kurulumuz mutlu oldu. Biz hizmet için varız. Tüm hemşerilerimizi ‘Biriz, Beraberiz, Bir Büyük Aileyiz’ diyerek başladığımız görevde ailemizin bir bireyi gibi, bir kardeşimiz gibi görerek herkesi kucaklayan hizmet anlayışı içerisinde olduk. Bundan dolayı da çok yüksek memnuniyet ve güven yarattık” dedi.

  31 Mart Yerel Seçimlerinde Demokrat Parti’den aday olduğunu ve AYMAS esnafının oylarına talip olduğunu söyleyen Başkan Özakcan, “Biz herhangi bir partiyle ittifak içinde değiliz, biz Efeler halkımız ile ittifak içindeyiz. Nasıl geçtiğimiz 5 yıl içinde Efeler halkımızı yalnız bırakmadık isek Efeler halkımız da bizi sandıkta yalnız bırakmayacaktır” diyerek vatandaşa olan güvenini dile getirdi. 

  “KIRATIMA BİNERİM, BEN YOLUMA GİDERİM”

  Kahvaltı sonrası AYMAS esnafını ziyaret ederek esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Özakcan’a vatandaşlar hangi partiden olursa olsun kendisini desteklediklerini “Kıratıma binerim, ben yoluma giderim” sözleriyle dile getirdiler.

  Başkan Özakcan’a sarılarak bağırlarına basan esnaflar, “AYMAS’ın bugünkü halini sizin hizmetlerinize borçluyuz. İdari binamız, park alanımız, yeşil alanımız, restoran bölümümüz olsun hepsi Mesut Başkanımız sayesinde yapıldı. Hiç şüpheniz olmasın sizinleyiz. Efeler’in sevdiği insansınız, başkansınız, güzel insan, halkın adamısınız” diyerek samimiyetlerini gösterdiler.