• Karaarslan’dan sevgilisine villa kıyağı…

  Aydın BŞB Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun Danışmanı FETÖ’den Firari Sanık Erkan Karaarslan’ın Sevgilisi Özlem Bayraktaroğlu’na Kuşadası JAPPA Sitesi’nde Villa satın aldığı ortaya çıktı.

  00:42:53 | 2018-04-26

  İstanbul Ticaret Odasında 13485 Ticaret sicil numarası ile kayıtlı SULTANİT Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş Ersin İlyas Akgün adına 50 bin TL sermaye ile kurulmuş ve şirket ana sözleşmesi Kartal 15. Noterliği’nin 04/09/2015 tarih ve 55235 yevmiye numarası ile tescil edilerek şirketin kuruluşu 23/09/2015 tarih ve 8912 sayılı Türkiye Ticaret Sicil Gazetesi’nin 698.sayfasında yayınlanmıştır.

  Şirketin işleri ve idaresi genel kurul tarafından seçilen bir üyeden oluşan bir yönetim kurulu tarafından yürütüleceği ana sözleşmesinde yer verilmiş, bu göreve 3 yıl için Osman Seçer seçilmiştir.

  Şirketin kuruluşundan bir ay sonra 20.10.2015 tarihli genel kurul toplantısında taahhüt edilen şirket sermayesinin tamamının ödendiği ve 6102 Sayılı Kanunun 486. Maddesi gereği “Hamiline yazılı pay senedi” bastırılmasına karar verilmiş ve anılan karar 28/10/2015 tarih 8935 sayılı Ticaret Sicil Gazetesinin 632. sayfasında yayınlanmıştır.

  50 bin TL sermaye ile kurulan ve hiç bir faaliyeti olmayan bir şirketin sermayesinin  “Hamiline yazılı pay senedi”ne dönüştürülme nedeni SULTANİT AŞ şirketin gerçek sahibini gizlemektir.

  Bu şirketin işlerini yürüten Osman Seçer Şirket Sahibi Ersin İlyas Akgün’den daha çok öne çıkmakta ve Aydın kamuoyu tarafından da yakından bilinmektedir.

  Osman Seçer, FETÖ’nün firari sanığı Erkan Karaarslan’ın 2015 yılında Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptığı Aydın Büyükşehir Belediye Şirketi AYDIN İMAR AŞ’nin başına Genel Müdür olarak atanmıştı.

  Şimdi sıkı durun..

  Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na 2013 yılında Danışmanlık Hizmeti vermeye başlayan Erkan Karaarslan Mersin Cumhuriyet Başsavcılığı’nın Mersin Büyükşehir Belediyesi’nde FETÖ yapılanması kapsamında başlattığı bir soruşturma ile alakalı olarak hakkında 02.08.2016 tarihinde gözaltı kararı verilmiş ve o gün Aydın ilinde olduğu bilinen hatta Aydın/Didim Polis evinde kaldığına dair ciddi şüpheler bulunan Erkan Karaarslan’ın Mersin’de verdiği ifadesinde SULTANİT A.Ş. firmasının kendisine ait olduğunu beyan etmişti.

  2015 yılında kurulan ve hiç bir faaliyeti olamayan SULTANİT Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş her nasılsa Kuşadası JAPPA Sitesi A/7 numaralı villa’yı satın almış.

  GERÇEKTE BU VİLLA KİMİN?

  BU VİLLADA KİM OTURUYOR?

  FETÖ Silahlı Terör Örgütü Üyesi olmaktan halen Mersin 7. Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanan ve 13.5 ay ceza evinde yattıktan sonra 29/09/2017 tarihinde adli kontrol şartı ile tahliye edilen ancak bir hafta sonra aynı mahkeme tarafından tekrar hakkında yakalama kararı çıkarılan firari sanık Erkan Karaarslan’ın Hatay Cezaevi’nden ortağı Mücahit Doğan’a yazdığı mektubunda açıkladığı  “Mücahit, biliyorsun benim Özlem’le uzun süredir devam eden bir ilişkim var. Onu en son Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne Genel Sekreter Yardımcısı yaptım” dediği ve yine Aydın Büyükşehir Belediye Şirketi EGE-ET A.Ş’ye Yönetim Kurulu Üyesi olarak bu görevlere Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu tarafından atanan Özlem Bayraktaroğlu’nun oturduğu ortaya çıktı.

  Bu Villa şimdi kimin üzerine geçiyor derseniz?

  Özlem Bayraktaroğlu’nun…