• HTS kayıtları Çerçioğlu'nu yaktı..

  Aydın BŞB Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun FETÖ Belediyeler İmamı olduğu iddia edilen Erkan Karaarslan’a verdiği sadece bir ihale için 16 günde 77 görüşme yaptığı ortaya çıktı. Erkan Karaarslan’la yalnızca ihale zamanlarından tanışıklığı olduğunu söyleyen CHP’li Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Çerçioğlu’nun doğru söylemediği HTS kayıtları ile ortaya çıkardı. HTS Kayıtlarına göre Çerçioğlu, FETÖ imamıyla 11-27 Şubat 2015 tarihleri arasında sadece bir ihale için 77 telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

  07:37:17 | 2019-07-15

  http://yavuzlarmylife.com

   

   

   

  CHP-FETÖ ilişkisi eşeledikçe daha da derinleşiyor. Kemal Kılıçdaroğlu’nun FETÖ kasetiyle CHP’nin başına geçtiği günden sonra terör örgütüyle her türlü işbirliğine giden partide işgalci terör örgütüyle en sıkı ilişkiler kuran isimlerin başında CHP’li Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu geliyor.

  FETÖ Belediyeler İmamı Erkan Karaarslan’a “Danışmanlık hizmeti” başlığı altında milyonlarca liralık ihaleler veren Çerçioğlu, Mayıs ayında çıktığı mahkemede Erkan Karaarslan’ın danışmanı olmadığını, Karaarslan’ı yalnızca ihalelerden tanıdığını iddia etmişti. Ancak savcılık tarafından tespit edilen HTS kayıtları Özlem Çerçioğlu’nu yalanladı.

  MAHKEMEYE AÇIKLAYAMADI

  HTS kayıtlarına göre; Özlem Çerçioğlu, 11-27 Şubat 2015 tarihleri arasında FETÖ Belediyeler İmamı Erkan Karaarslan ile tamı tamına 77 görüşme gerçekleştirdi. Söz konusu görüşmelerin ardından Karaarslan’ın yeniden ihale alması dikkatlerden kaçmadı. Aydın 2. Asliye Ceza Mahkemesi’nde ihaleye fesat karıştırmaktan yargılanan Özlem Çerçioğlu, Erkan Karaarslan’la yaptığı 77 görüşmenin detaylarını mahkemede açıklayamadı. Ayrıca, Özlem Çerçioğlu’nun Erkan Karaarslan ile olan ilişkisi yakalanana dek devam etti.

  Haber Kaynağı: Diriliş Postası

  https://www.dirilispostasi.com/siyaset/feto-belediyeler-imamiyla-16-gunde-77-gorusme-5d2a32d1c0d1c57c06629631