• GÖZTEPELİLER’DEN TEŞEKKÜR VE SİTEM

  Göztepeliler, 15 Kasım Cumartesi günü saat 15.00’de Cumhuriyet Meydanı'nda yapılacak olan taraftar mitingine tüm İzmir sevdalılarını davet etti.

  19:41:05 | 2014-11-12

  Göztepe’nin ev sahibi olduğu ancak İzmir’deki stat problemi nedeniyle Sakarya Atatürk Stadı’nda oynanan Pazarspor karşılaşmasının ardından Göztepe Yalı Derneği, Sakarya’ya otobüs desteğinde bulunan kişi ve kurumlara teşekkür etti.

  Göztepe Yalı Derneği, İşçi Partisi Genel Başkan Yardımcısı Emekli Albay Hasan Atilla Uğur, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atilla, Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer ve Balçova Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya’ya teşekkür ederken Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş ve diğer belediyelere sitem etti.

  İŞTE O AÇIKLAMA…

  “Hem Atatürk Stadı hem de Alsancak Stadı’nın depreme dayanıksız olması sebebiyle kapatılmasının ardından İzmir'in diğer takımları gibi Göztepemiz de bu haftaki maçını 504 km uzaktaki Sakarya da oynamak zorunda kalmıştır. Bu maç öncesinde İzmir'in değerlerine sahip çıkmakla yükümlü olan belediye başkanlarımıza, taraftarlarımızın gidebilmesi için otobüs kampanyası yapmalarını ilettik. Her belediyeye dilekçe verdik ve birçoğundan olumsuz yanıt aldık. Öncelikle sesimizi ilk duyan belediye başkanı olmayan ama İzmir'i ve İzmirlileri seven Hasan Atilla Uğur komutanımız destek olmak istediğini söyledi. Böylesine güzel bir desteği bizlere hissettirdiği için kendisine Göztepe taraftarları olarak teşekkür ediyoruz. Sonrasında Bornova’nın genç ve çalışkan Başkanı Olgun Atilla, Seferihisar’ın istikrarlı Başkanı Tunç Soyer, nüfusunun yüzde 80’i Göztepe taraftarı olan Balçova Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya da sesimize kulak verdi ve desteklerini esirgemedi. Hepsine sonsuz teşekkür ediyoruz. Göztepemizin bağlı olduğu ve Yalı grubuna otobüs verilmesin diye kesin talimat veren Konak Belediyesi ve onun gibi kulaklarının üzerlerine yatan belediye başkanlarımıza da buradan tekrar sesleniyoruz; Gün olur devran döner, herkes unutur Göztepe unutmaz!”

  TOPLANMA ÇAĞRISI

  Tüm İzmir kulüplerinin taraftarlarının ortak kararıyla düzenlenen ve tek vücut olunacak mitinge sarı-kırmızılı taraftarlardan davet geldi. Göztepeliler, 15 Kasım Cumartesi günü tüm İzmir sevdalılarını Cumhuriyet Meydanı’na çağırdı.

  Davet mesajında “Cumartesi günü saat 15.00’da yapılacak olan taraftar mitingine bütün İzmirlileri, bütün futbolseverleri, üstlerinde formaları, boyunlarında atıkları, ellerinde Türk bayrakları ile büyük mitingimize bekliyoruz. Her nerede olursan ol 15 Kasım Cumartesi günü Cumhuriyet Meydanı’nda ol. Neler mi olacak?....” ifadelerine yer verildi.

  HABER: YİĞİT İMİRDOĞAN