• GALİBİYET HEDİYE ETTİLER

  Aydınspor 1923 futbol takımı oyuncuları Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu ziyaret etti.

  11:09:02 | 2014-11-18

  GALİBİYETİ BAŞKAN ÇERÇİOĞLU’NA HEDİYE ETTİLER

  Cumartesi günü oynanan maçta grup lideri Yeni Malatyaspor’u 1-0’lık skorla geçen Aydınspor 1923’ün futbolcuları “Galibiyeti Büyükşehir Belediye Başkanımıza hediye ediyoruz” dediler.

  Ziyarette, futbolcular hafta sonu oynanan maçta kendilerini yalnız bırakmayan Başkan Çerçioğlu’na teşekkür ederek, “Büyükşehir Belediye Başkanımız maça gelip takımımıza destek vermesi bizler için büyük bir mutluluk oldu ve maça oldukça moralli başladık. Statta çok güzel bir atmosfer vardı. Grup liderini yenerek bu grupta yerimizin daha üst sıralar olduğunu gösterdik. İlk dört maçta yaşadığımız olumsuz tabloyu atlatarak o kaybettiğimiz puanları telafi etmek amacındayız.  İyi bir çıkış yakaladık, şu an için ilk hedefimiz Hacettepe ve Fethiye maçlarından altı puan çıkartıp zirveye yaklaşmak. Bizleri hep destekleyen, yanımızda olup bizlere güç veren Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu’na çok teşekkür ederek, galibiyeti kendisine hediye ediyoruz” şeklinde konuştular.  

  BAŞKAN ÇERÇİOĞLU: “HACETTEPE’Yİ YENERİZ”

  Başkan Çerçioğlu, Hacettepe’nin kendi sahasında kötü bir tablo çizdiğini, oynadığı altı maçtan üçünü kaybettiğini belirterek “İnşallah kendi sahalarındaki dördüncü mağlubiyetini bizden alırlar” diyerek futbolculardan Ankara’dan galibiyetle dönmelerini istedi.

  Takımın oyununu beğendiğini söyleyen Başkan Çerçioğlu, “Başarı olan takımı takdir etmek gerekir. Siz başarılı bir takımsınız ve takdiri hak ediyorsunuz.  Liderden eksiğiniz olmadığı bu hafta ortaya çıktı.  Bu takım daha üst liglerde olmalı. Aydın halkı sizin yanınızda. Benimde desteğim her zaman olduğu gibi devam edecek. Bugüne kadar destek verdik, bunda sonra da desteğe hazırız.  Geçmiş geçmişte kaldı, şimdi önümüze bakmalıyız. Bu lig uzun bir maraton. Ben inanıyorum ki bu takım hedefine ulaşacaktır. Aydınspor 1923 Aydın’ın takımı ve bu takıma şampiyonluk yakışır” dedi.   BaşkanÇerçioğlu, yapılan ziyaret nedeniyle takıma teşekkür ederek, futbolculardan şampiyonluk sözü aldı, Aydınspor 1923’e oynayacağı maçlarda başarılar diledi.