• FETÖ bağlantısı CHP Genel Merkezi’ne uzandı…

  Belediyelere yönelik yapılması planlanan Erkan Karaarslan bağlantılı “Büyük FETÖ Operasyonu” CHP'yi kökünden sarsacak… Aydın BŞB de dahil çoğunluğu CHP'li yüzün üzerinde belediye ile 74 belediye şirketini kapsayan büyük operasyonun ayak izleri, CHP Genel Merkezi'ne dayandı.

  15:21:32 | 2017-08-27

  A Haber ve Akşam Gazeteleri’nde çıkan bir haber, tüm Türkiye'de büyük ses getirdi.

  Akşam VE sabah Gazeteleri, FETÖ suçlaması ile Mersin 7. Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanan ve halen Hatay T Tipi cezaevi’nde tutuklu bulunan Danışman Erkan Karaarslan’a CHP’li belediyelerden ihaleler verilmesinin talimatını Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Belediye Başkanlarına talimatı iletenlerin ise ByLock’çu Fatih Gürsul ile Murat Aksoy olduğunu yazdı.

  Haber içeriğinde Erkan Karaarslan tarafından yönetilen FETÖ bağlantılı organize suç yapısının CHP'li belediyeler ile Kemal Kılıçdaroğlu'nun FETÖ tutuklusu ByLockçu danışmanları üzerinden bağlantı kurduğu, FETÖ tutuklusu bu danışmanların ihalelerin Erkan Karaarslan üzerinden yürütülmesi için Belediye Başkanlarına Kemal Kılıçdaroğlu'nu kastederek, 'Genel Başkan böyle istiyor' dedikleri ifadelerine yer verildi.

  Bilindiği gibi aydinsafak.com ve aydingundem.com haber sitelerimizde uzun süre önce “FETÖ'nün abisi de hamisi de Kılıçdaroğlu” başlıklı haberimizde bu durumu gündeme getirmiş, Haziran 2014 tarihinde Kılıçdaroğl'nun talimatıyla Eskişehir'de toplanan CHP'li Belediye Başkanlarına Erkan Karaarslan tarafından brifing verildiği, bu şekilde FETÖ tutuklusu Karaarslan'ın rahatça başta CHP'li belediyeler örgütlerini kurarak, tüm ihalelere müdahale edip, yerel kaynakları kullanımını ele geçirdiğini kamu oyuyla paylaşmıştık.

  İŞTE KILIÇDAROĞLU VE ERKAN KARAARSLAN ARASINDAKİ BAĞLANTIYI YAKLAŞIK BİR BUÇUK YIL ÖNCE (04.12.2016 tarihinde) TÜRKİYE'DE İLK KEZ ORTAYA KOYAN  “FETO'NUN ABİSİ DE HAMİSİ DE KILIÇDAROĞLU ÇIKTI” BAŞLIKLI HABERİMİZ:

  http://www.aydinsafak.com/feto-nun-abisi-de-hamisi-de-kilicdaroglu-cikti-h2122.htm

  HABERİMİZİN DOĞRULUĞUNU TEYİT EDEN SABAH VE AKŞAM GAZETEELRİNDE BU GÜN YER ALAN, “DEĞİRMENİN SUYU KILIÇDAROĞLU..” BAŞLIKLI HABER:

  FETÖ imamı Karaarslan’a ihalelerin nasıl yağdığı ortaya çıktı. Referansı veren Kılıçdaroğlu, talimatı belediye başkanlarına ileten ise ByLock’çu Fatih Gürsul ile Murat Aksoy!

  http://www.aksam.com.tr/guncel/degirmenin-suyu-kilicdaroglu/haber-655061

  FETÖ’nün Mersin soruşturması çerçevesinde tutuklanarak cezaevine gönderilen E-Yöntem şirketinin sahibi Erkan Karaarslan CHP’li belediyelerden kısa sürede büyük ihaleler almasının sırrının ardından Kemal Kılıçdaroğlu çıktı. Bylock'çu danışman Fatih Gürsul ile Murat Aksoy’un Karaarslan’ın şirketinin ‘danışmanlık’ ihalelerinden önce belediye başkanlarını arayıp Kılıçdaroğlu’nun talimatını ilettiği öğrenildi. Bu yolla ihalelere konan belediye imamı Karaarslan’ın şirketlerine para aktı.

  KARAARSLAN’I TANIMAM  

  Bu yakınlığı darbe girişimi bile durdurmadı. Öyle ki, FETÖ’den tutuklanan Silivri imamlarıyla ses kayıtları çıkan Belediye Başkanları, Özcan Işıklar, Şükrü Genç, Ekrem İmamoğlu’nun yüklü miktarda paraları Karaarslan’ın şirketlerine aktardı. Hatta Sarıyer Belediyesi’yle Karaarslan’ın şirketi arasında bir belediye başkanı, “Ben Karaarslan’ı tanımam. Genel başkanın danışmanı bizi aradı. Biz de bu talimatla ihaleyi verdik” dedi.

  ÖZEL KALEM MÜDÜRÜYLE AYNI KAREDE 

  FETÖ’cü Karaarslan’ın, Kılıçdaroğlu’nun Özel Kalem Müdürü Ömer Tuncay Ceylan ile yakın ilişkide olduğu iddia edildi. Ceylan’ın 6 Nisan 2016’da Sarıyer Belediyesi’nde Erkan Karaarslan ile birlikte boy gösterdiği fotoğraflar da daha önce ortaya çıkmıştı.  'FETÖ belediye imamı Karaarslan' ve Kılıçdaroğlu'nun Özel Kalem Müdürü Ceylan, Belediye Başkanı Şükrü Genç ile aynı karede görülüyor. 

  O KADAR DESTEK VAR Kİ ŞİRKET BİLE KURMUŞ!

  Kılıçdaroğlu’ndan desteği alan Karaarslan belediyeler içerisinde şirketler bile kurmuş. Bu çerçevede Sarıyer, Aydın Büyükşehir Belediyesi, İzmir’in bazı ilçe belediyelerine şirket bile kurmuş. Karaarslan’ın bu şirketlerde yakınlarını görevlendirdiği de ortaya çıkmıştı.

  AYDIN ŞAFAK DUYURMUŞTU…

  Aydın Şafak Gazetesi olarak Erkan Karaarslan’ın Aydın’dan 7.4 milyon lira danışmanlık adı altında para hortumladığını 3 Nisan 2014 tarihli haber ile kamuoyuna duyurmuştuk.

  http://www.aydinsafak.com/karaarslan-aydin-dan-milyon-lira-hortumlamis-h2401.htm