• EFELER DESTEK BEKLİYOR

    Aydınspor 1923 desteğin büyümesini istiyor.

    20:00:05 | 2014-11-25

    Aydınspor 1923 Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Alhan, “Adnan Menderes Stadı’nda taraftar sayımızın artması bizleri mutlu ediyor fakat biz bu desteğin daha da büyümesini istiyoruz” dedi.

    Alhan yaptığı açıklamada, “Sezonun başlarındaki tablo ile bugünkü tablo çok değişti. Küme düşmesin yeter denen takımımızın arkasından binlerce insan Adnan Menderes Stadı’na akmaya başladı. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu ve Efeler Belediye Başkanımız Sayın Mesut Özakcan yönetim kurulumuzun ve futbolcuların çağrısını geri çevirmeyerek bize kucak açtı. Biz bu desteğin sadece belediye başkanlarımızla değil Aydın’ın tüm önde gelen bürokrat ve siyasetçilerin tarafından verilmesini istiyoruz” diye konuştu.

    Geçtiğimiz günlerde teşekkür için gittikleri Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan’ın Aydınspor 1923’e sağladığı desteğin önemli olduğuna dikkat çeken Bilal Alhan, “Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun sağladığı maddi katkı küçümsenemez. Diğer taraftan Büyükşehir Belediyesi’nin tesislerini kullanıyoruz. Futbolcularımız bulundukları ortamdan gayet memnun. Efeler Belediye Başkanımız da kulübümüzün iaşe giderlerini karşılıyor. Biz bu desteklerin şehrin diğer kesimlerinden gelmesini bekliyoruz. Umuyorum ki deplasman maçlarımız da belediye başkanlarımız takımımızı yalnız bırakmayacak. Bu da bizim en büyük temennilerimizden birisidir” dedi.