• DEVA Partisi İl Yönetimi açıklandı…

  Aydın’da İl Yönetim listesini oluşturmada oldukça zorlanan DEVA Partisi nihayet teşkilatlandı. İl Başkanı Hakan Çağlar Erürker, 31 kişilik yönetim kurulu listesini açıkladı. Yönetim Kurulu üyeleri Aydın Büyükşehir Belediyesi önünde poz vererek siyasete cılız bir adım attılar..

  19:59:16 | 2020-10-28

  http://yavuzlarmylife.com

   

  Aydın’da İl Yönetim listesini oluşturmada oldukça zorlanan DEVA Partisi nihayet teşkilatlandı. İl Başkanı Hakan Çağlar Erürker, 31 kişilik yönetim kurulu listesini açıkladı.

  Ali Babacan’ın genel başkanlığını yaptığı DEVA Partisi Aydın’da “dağ fare doğurdu” misali siyasete cılız bir giriş yaptı. Uzun süredir il yönetimini hazırlamada güçlük çeken ve il yönetimine yazacak isim bulmada zorlanan DEVA Partisi gerek İl Başkanı gerekse il yönetim kurulu olarak Aydın siyasetinde güçlü bir görüntü veremedi.

  DEVA Partisi’nin güçlü bir yönetim kadrosu ile siyasete adım atacağı beklentileri de boşa çıktı. Ahmet Davutoğlu’nun Gelecek Partisi’nden de düşük bir performans ile Aydın’da siyasete adım atan DEVA Partisi’nin bu yönetim kadrosu ile nasıl başarılı olacağı merak konusu olurken il yönetimini kurmada zorlanan partinin ilçe yönetimlerini oluşturmada da güçlük çekeceği iddia edildi.

  Böyle bir sancılı sürecin ardından DEVA Partisi'nin Aydın İl Teşkilatı şekillendi.

  Daha önce AK Parti'den Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı ve 25'nci dönem Aydın Milletvekili Adayı olan Hakan Çağlar Erürker'in İl Başkanlığı'nı yaptığı DEVA Partisi, Aydın'da gerçekleştirdiği ilk toplantının ardından Kent Meydanı'nda Aydın Büyükşehir Belediyesi önünde fotoğraf çektirdiler.

  31 KİŞİLİK İL YÖNETİMİNDE ŞU İSİMLER YER ALDI..

  Şenol Arslan, Melisa Atlı, Ahmet Dağlı, Bülent Çam, Cengiz Toprak, Ali Rıza Nam, Mine Selçuk, Mehmet Aksoy, Yağızcan Kara, Ali Kemal Çakır, Baran Kayalp, Fatih Nacaroğlu, Hakan İşler, Kübra Dikmen Kurtar, Sefa Özcan Gebeş, Süleyman Algün, Osman Emre Sayın, Hacer Özkan, Mehmet Çam, Serhat Gümüşer, Seyda Özer Türkoğlu, Ebru Özçelik, Onur Karakuş, Egemen Kökçıkaran, Mehmet Karakavukoğlu, Ali Türkmen, Murat Can Çoban, Orhan Alp, Yasemin Eğilmez, Nermin Ertekin, Elif Hanım Güven.

  HABER MERKEZİ