• AYDINSPOR 1923’E YENİ YÖNETİM

  7 milyon TL borçlu olan Aydınspor 1923 kulübünün yeni başkanı Murat Kalaycı, “hedefimiz 5 yıl içinde süper lig” dedi.

  11:12:52 | 2014-12-23

  Aydınspor 1923 olağanüstü genel kurul ile yeni yönetimini belirledi. Tek liste ile gidilen seçimde Didimli İşadamı Murat Kalaycı başkanlığa seçildi.

  501 delegeden 282’sinin oy kullandığı genel kurulda Murat Kalaycı başkanlığındaki yönetim şu isimlerden oluştu:

  Erdal Sakallı, Veysel Kılıç, Yusuf Gezici, Mustafa Yaşar, Yüksel Macaroğlu, İbrahim Gürdal, Cengiz Süne, İlhan Aygüneş, Erkan Kacar, Bilal Alhan, Cüneyt Subaşı, Deniz Sarıkan, Metin Başaran ve Niyazi Şanlıdağ.

  7 milyon TL borçlu olan Aydınspor 1923 kulübünün yeni başkanı Murat Kalaycı, “hedefimiz 5 yıl içinde süper lig” dedi.

  Kalaycı, ilk açıklamasında şunları söyledi:

  “Aydın’ın futbolda hak ettiği yeri alması en büyük hayalimiz. Bizlere ivedilikle bir görev düşüyor. Bugüne kadar farklı alanlarda Aydın’a hizmet etmeye çalıştım. Aydın’dan para kazanan suyunu içen bir kişi olarak Aydınspor 1923’ün iyi yerler gelmesini istemiştim. Bugün başkan olarak farklı bir duygu yaşadım. Hepimizin bir aile olduğunu, aynı heyecanı taşıdığını biliyorum. Gelin bir olalım, birlikte olalım. Şanlı Aydınspor tarihini yeniden yazalım.”

  GÖREV DAĞILIMI:

  Başkan : Murat KALAYCI, Başkan Yardımcısı : İbrahim GÜRDAL – Niyazi ŞANLIDAĞ, Sayman Mali İşler Sorumlusu : Erdal SAKALLI, Genel Sekreter : Veysel KILIÇ, Basın Yayın Medya Sorumlusu ve Genel Kaptan : Yüksel MACAROĞLU, Tesis ve Stadyum Sorumlusu : Cüneyt SUBAŞI – Mustafa YAŞAR, Alt Yapı Sorumlusu : Yüksel MACAROĞLU – Bilal ALHAN, Hukuk İşleri Sorumlusu : İlhan AYGÜNEŞ, Seyahat Organizasyon Sorumlusu : Bilal ALHAN – Erdal SAKALLI- Mustafa YAŞAR, Kültürel ve Sosyal Faaliyetler Sorumlusu : Erkan KAÇAR, Pazarlama ve Sponsorluklar Sorumlusu : Deniz SARIKAN, İaşe Yardım ve Beslenme Sorumlusu : Cengiz SUNE – Yusuf GEZİCİ, Futbol Şube Sorumlusu : Yüksel MACAROĞLU- Metin BAŞARAN- Veysel KILIÇ, Taraftar ve Güvenlik Sorumlusu : Deniz SARIKAN – Bilal ALHAN

  TRANSFER KOMİTESİ:

  * Erdal SAKALLI, Metin BAŞARAN, Yüksel MACAROĞLU, Veysel KILIÇ

  KULÜP MÜDÜRÜ: Akın GÜDÜCÜ