• Atabay’dan FETÖ’cüye teşekkür..

  CHP’li Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’ın bir skandalı daha ortaya çıktı. Belediyenin internet sitesinde FETÖ’nün belediyeler imamı firari Erkan Karaarslan’a teşekkür yazısı kaleme alan Başkan Atabay’ın Erkan Karaarslan’la ilgili yaşanan tüm gelişmelere rağmen bu yazıyı kaldırtmadığı görüldü.

  09:58:24 | 2018-11-27

  Borçlar ve hacizlerle boğuşan, belediye binası başta olmak üzere Genel Merkez binasına kadar haciz belgeleri giden Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay'ın başrol oynadığı skandalların ardı arkası kesilmiyor. Adı “Aşk” skandallarına da karışan Didim Belediye Başkanı Atabay'ın belediyenin resmi internet sitesinde halen duran Silahlı Terör Örgütü FETÖ'nün firari olan Belediyeler imamı Erkan Karaarslan'a hizmetleri ve desteği için teşekkür yazısını bu güne kadar kaldırmaması manidar bulunuyor. CHP'li Atabay'ın teşekkür yazısı, belediyenin resmi internet sitesindeki Didim Belediye Başkanlığı “2015-2019 Stratejik Planı sunuş yazısında” görünüyor.

  “SAVCILAR GÖREVE..”

  Yazıda, Belediyenin stratejik planının hazırlanmasında destek olan ve kendilerini yönlendiren E-YÖNTEM Eğitim ve Danışmanlık A.Ş. Yön. Kur. Bşk. Erkan Karararslan'a ve onunla birlikte kuzeni olan hala Aydın BŞB İMAR A.Ş. ve Ayjeotermal A.Ş.’nın Genel Müdürü Ümit Erkan’a “Teşekkür” ettiği görülüyor.

  Didimliler belediyenin resmi internet sitesinde yurt dışına kaçtığı ileri sürülen, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ile birlikte aynı dosyada ismi bulunan ve Aydın 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanan firari FETÖ'cü Erkan Karaarslan ve ekibine teşekkür yazısına tepki gösteriyor. Bu yazının bir an önce kaldırılmasını isteyen vatandaşlar savcılığı da göreve çağırıyor.

  Daha önce de Atabay, “Erkan Karaarslan’ı tanımıyorum” demiş sonradan belgeler ortaya çıkınca çark etmişti..

  İşte o haberin lingi... (Tıklayınız..)

  http://www.aydinsafak.com/atabay-cark-etti-karaaslan-i-taniyorum-h1935.htm