• ADÜ Rektörü rakı masasında görüntülendi…

  Suç dosyası kabarık olan ADÜ Rektörü Osman Selçuk Aldemir’in geçmişi başına bela oluyor, İnsan sağlığına zararlı sucuk üretmekten ve iftira suçu işlemekten ceza alan Rektör Aldemir’in Genel Sekreteri tarikat Şeyh’inin elini öptü. Kendisi de aynı tarikatın zikirlerine katıldı. Son olarak da Rektör Aldemir Genel Sekreteri ile birlikte bir meyhanede rakı masasında görüntülendi.

  20:10:07 | 2020-03-10

  http://yavuzlarmylife.com

   

  Aydın Adnan Menderes Üniversitesi’ne Rektör olarak atanmasından bu yana ismi gündemden düşmeyen Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir bu kez de rakı masasında görüntülendi.

  Sağlığa zararlı sucuk üretmekten ve bir okul müdürüne iftira atmaktan ceza alması gündem olan Rektör Aldemir’in ADÜ’ye atadığı Genel Sekreteri de tarikat evinde zikir yapıp şeyhin elini öperken çekilen videolarının yayınlanmasının ardından “FETÖ oyunudur, gerekli incelemeler yapılıyor” demesine rağmen bu güne kadar bir işlem yapmadığı da öğrenildi.

  Yapılan yemek ihalesinde kamuyu 7 milyon lira zarara soktuğu iddiaları ile de gündem olan Rektör Aldemir’in Genel Sekreteri’nin katıldığı zikirlere katılması kendisini oldukça sıkıntıya sokuyor. ADÜ hakkında olumsuz haberlerin üst üste ulusal ve yerel medyada patlaması sonucu zor günler geçirdiği konuşulan Rektör Aldemir’in son olarak Genel Sekreteri Baki Aslantaş ile birlikte bir meyhanede rakı masasında fotoğrafının görüntülenmesi bardağı taşıran son damla oldu.

  Bu durum ADÜ akademik çevrelerinde ve Aydın kamuoyunda bu günlerde ortalıkta dolaşan meyhane fotoğrafları nedeniyle, “Rektör  Osman Selçuk Aldemir ve Genel Sekreter Baki Aslantaş içinde bulundukları stresi rakı masalarında atıyorlar” şeklinde yorumların yapılmasına neden oluyor.

  HABER MERKEZİ